3-majówka 2015

3maj

Tradycyjna już, 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 2 oraz 3 maja 2015 r.

W tym roku zmienia się lokalizacja koncertów – zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Festiwalowe gwiazdy zagrają na dwóch scenach: na Pergoli, w otoczeniu wody i zieleni, z widokiem na największą i najpiękniejszą w Polsce fontannę, oraz, w słynnej z koncertów światowych gwiazd, Hali Stulecia, gdzie będziemy mogli bawić się do późnych godzin nocnych.

Dwie sceny gwarantują również większą ilość występujących artystów, których udział w 3 – Majówce będziemy systematycznie ogłaszać.

Warto już teraz zarezerwować sobie majowy weekend na wizytę we Wrocławiu, tym bardziej, że 1 maja odbywa się tradycyjny 0. Warto więc spędzić kilka dni w mieście, które już w przyszłym roku pełnić będzie zaszczytną funkcję Europejskiej Stolicy Kultury.

Line-up na tą chwilę przedstawia się następująco:

2.05.15 godz.15.00

PIDŻAMA PORNO, COMA, ILLUSION, LUXTORPEDA, BOKKA

3.05.15 godz.15.00

KULT, HEY, LAO CHE, HAPPYSAD, ŁĄKI ŁAN, NATALIA PRZYBYSZ

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy, Zapowiedzi i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s