Ostróda Reggae Festiwal 2015

orf

Ostróda Reggae Festiwal 2015 czas start, jest to już 15 edycja ORF. Czeka nas moc atrakcji i wspaniała energia podczas tego festiwalu. Czas uchylić pierwszych artystów , którzy zagoszczą na ORF.
Festiwal będzie trwał od 6 do 9 sierpnia, czyli po Przystanku Woodstock. I będzie to idealna możliwość do podtrzymania tych muzycznych doznań.

GENTLEMAN (Niemcy)

gentleman.jpgNa przestrzeni 20 lat podbił praktycznie cały świat poza Ostródą. Nadszedł czas by to zmienić! Świeżo po wydaniu znakomitego albumu „MTV Unplugged” i na 15 lecie festiwalu ten wyjątkowy niemiecki wokalista wraz ze swoim zespołem po raz pierwszy zagości na ORF.

PROTOJE (Jamajka)

protoje.jpg

Protoje odgrywa kluczową rolę w jamajskim ruchu “Reggae Revival”. Będąc zarówno autorem wyjątkowo nośnych przebojów, jak i filozoficznym myślicielem, artykułuje gniew wschodzącej generacji. Najnowszy album “Ancient Future” jest perłą współczesnego reggae. Czas na wielki powrót do Ostródy w towarzystwie The Indiggnation.

BEDNAREK (Polska)

bednarek.jpg

„Oddycham…” to najnowsze wydawnictwo grupy Bednarek, które już wkrótce pojawi się na rynku. W Ostródzie spodziewaj się więc nie tylko kolekcji doskonale znanych wszystkim przebojów, ale również nowych utworów z albumu przepełnionego solidnym reggae i inspirującą atmosferą studia rodziny Marley’ów

DAMIAN SYJONFAM (Polska)

damian_syjonfam.jpg

Debiutancki album „Wracam do domu”, którego oficjalna premiera miała miejsce w Ostródzie w ub. roku, odbił się szerokim echem i dostarczył wielu wzruszeń. Naturalny flow, oryginalność i ciekawy przekaz z marszu zjednały mu tysiące fanów. Damian nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i na pewno potwierdzi to tegorocznym występem z D’Roots Brothers. Powstanie wciąż trwa!

RICHIE CAMPBELL (Portugalia)

richie_campbell.jpg

Jest jednym z najbardziej obiecujących artystów na europejskiej scenie reggae i pierwszą gwiazdą takiego formatu z Portugalii. Współpracował m.in. z Kymani Marley’em, Gentlemanem czy Anthony B. Świat pokochał go za podnoszący na duchu „That’s How We Roll”. Czas przedstawić go Polsce!

Więcej informacji już niebawem

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy, Zapowiedzi i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Ostróda Reggae Festiwal 2015

  1. Nie wiem, co musiałoby się stać, żebym nie była na Gentlemanie w Ostródzie!

    Polubione przez 1 osoba

  2. Będzie się działo 🙂 Jeśli nie Ostróda to masz jeszcze 2 inne szanse jak na razie 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s